top of page

Sat, Dec 05

|

Online detská sv. omša cez Facebook

Sviatok sv. Mikuláša

"Mikuláš, Mikuláš, prídeš aj ty medzi nás? Čakáme ťa s túžbou všetci, dones dary v svojom vreci." Pozývame Vás sláviť slovenskú sv. omšu ku cti sv. Mikuláša online cez náš facebookový kanál 5. decembra, 2020 o 16:30 hod. v Českej misií, kedy k nám zavíta aj sv. Mikuláš.

Registration is Closed
See other events
Sviatok sv. Mikuláša
Sviatok sv. Mikuláša

Čas & Miesto

Dec 05, 2020, 4:30 PM

Online detská sv. omša cez Facebook

O podujatí

Aj tohto roku v našej slovenskej komunite privítame sv. Mikuláša. Z dôvodov pandémie Covid-19, forma bude ale iná ako sme mali minulého roku. 5. decembra podvečer v Českej misií budem sláviť slovenskú sv. omšu ku cti sv. Mikuláša, ktorú budete môcť sledovať online na našej facebookovej stránke. Na tejto sv. omši privítame sv. Mikuláša, ktorý sa k nám prihovorí a vy ho budete môcť sledovať spolu s vašimi deťmi online u vás doma. 

K tejto príležitosti, tak ako po minulé roky, pripravíme balíčky pre naše deti. Kto bude mať záujem o tento balíček, prosíme kontaktujte sa s pani Zuzanou Roškovou tel: 708-253-7627. Cena jedného balíčka je $10.00 a objednať si ho môžte do 22. novembra. Vyzdvihnúť si ho budete môcť 28. a 29. novembra (sobota, nedeľa) pred alebo po slovenských svätých omšiach v Českej misii.

Zdieľať

bottom of page